vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Ondüle Nedir? » Net Koli

Ondüle Nedir?

Ondüle Nedir? konusunda ambalaj sanayisinin nitelikli parçalarından birisidir, cevabı verilebilir. Özellikle ambalaj üretimi yapılabilmesi için farklı bir üretim metodu ile elde edilmektedir. Bu üretim işlemi sırasında bir adet oluklu kağıt ve bir adet düz kağıt birleştirilerek ondüle ortaya çıkarılır. Oluklu mukavvadan farklı olarak her iki yüzünde de düz kağıt kaplaması bulunmadan üretilmektedir. Yani bu malzemenin sadece tek bir yüzünde kağıt kaplaması bulunur. Farklı sektörlerde ambalaj sanayi dışında da kullanımı görülebilmektedir. Koli ve kutularda zemin malzemesi oluşturduğu gibi inşaatlarda da zemin malzemesi oluşturabilir.

Ondüle Nedir?

Ondüle karton ürünleri, öncelikli olarak ambalaj sanayinde sağlamlık amacıyla tercih edilir. Taşıması daha hassas ve ağır olacak ürünlerin ambalajlanması için koli ve kutu tabanlarında kullanılır. Hava geçişini sağlayabilmek için de oluklu bir yapısı bulunmaktadır. Farklı boyutları görülebilen rulolar halinde 40 kilogram gibi bir satış gerçekleştirilebilir. Bu sayede santimetre bazında 143 santimetre ile 220 santimetre gibi boyutlar arasında değişen kaliteler bulunmaktadır. Özellikle bu ürün temin edilirken, miktar, boyut ve kalite belirlemeleri yapılmalıdır. Hatta bu ürünler özellikle inşaatlarda kullanılmak istendiğinde çok yüksek miktarlarda ürün gerekebilir.

Ondüle

Ondüle fiyatları belirtildiği şekilde miktar, boyut ve kalite ölçüleri ile sağlanmaktadır. Örneğin, Netkoli.com markası olarak mobilya sektöründe kullanım için bu ürünü sağlayabiliyoruz. Mobilya sektöründe ve ambalaj sektöründe ondüle ürünlerde sağlamlık elde etmek ve korumak için kullanılır. Örneğin, inşaat sektöründe parke ve seramik ürünlerinin çizilmesini engellemek için kullanılır. Bu kullanım özellikleriyle birlikte önemli bir yapı sağlayan ondüle, farklı fiyatlar ile temin edilebilir. İhtiyacınıza uygun şekilde tüm ölçüleri, miktarı ve kaliteyi belirleyerek, firmamız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bu sayede en uygun fiyatları temin ederek, avantajlı bir alışverişi sitemizde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…

Hizmet veya Ürünlerimiz İçin;