vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Oluklu Mukavva Nedir? » Net Koli

Oluklu Mukavva Nedir?

Oluklu Mukavva Nedir? sorusu için koli ve kutu gibi ambalaj ürünlerinin üretiminde kullanılan ham maddedir, cevabı verilebilir. Bir ham madde olmakla birlikte yine farklı ham maddeler sayesinde üretilmektedir. İki adet düz kağıt plaka arasına dalga verilmiş kağıt malzeme koyulması sayesinde üretilir. Temel ölçüler ile birlikte oluklu mukavva boyutları üretilecek koli ve kutu türüne göre değişebilir. Çünkü oluklu mukavva sayesinde onlarca farklı çeşit koli ve kutu ortaya çıkarılmaktadır. Örneğin, Netkoli.com markası olarak koli, köşebent, kesimli kutu, ondüle ve kutu tipleri ile hizmet verebiliyoruz.

Oluklu Mukavva Nedir?

Oluklu Mukavva üreticileri Türkiye’de sayılı bir yere sahip olarak belirli boyutlar ve kaliteler ile üretim yapmaktadır. Örneğin, firmamız yüksek taşıma kalitesine sahip olan baskı sürecinde avantaj sağlayan pratik kullanımlı ürünler sunmaktadır. Üretimlerimizde dalga yüksekliği ve dalga boyu değişmekle birlikte oluk sayısı değişen ürünlerimiz de görülebilmektedir. Hatta çift dalga oluklu mukavva gibi ürünler de bulunmaktadır. Bu konuda mukavva nedir resimli sorusu için sayfamızda görebileceğiniz örnekleri inceleyebilirsiniz. Firmamız oluklu mukavva çalışmaları sayesinde her zaman daha iyisini ve daha sağlamını üretmeyi sürdürmektedir.

Oluklu Mukavva

Oluklu Mukavva renkli ürünleri sayesinde de özel kullanımlar sağlayabilmektedir. Genellikle bilindiği üzere oluklu karton ürünleri saman kağıdı gibi kahverengiye yakın bir renge sahiptir. Ancak renkli ürünler sayesinde farklı sektörler için kutu ve koli kullanımları tercih edilebilir. Örneğin şeker ve süt üreticileri sıklıkla beyaz koli kullanımı için bu mukavvaları tercih etmektedir. Tek yüzlü bir şekilde ondüle olarak veya çift yüzlü mukavva olarak kullanım sağlanabilir. Hangi ürün türü olursa olsun firmamız üzerinden temin edilen ürünlerde kalite asla değişmeyecektir. Ayrıca firmamız her zaman en uygun oluklu mukavva fiyat seçenekleri sunarak da avantaj sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…

Hizmet veya Ürünlerimiz İçin;