vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Kolici Zeytinburnu » Net Koli

Kolici Zeytinburnu

Kolici Zeytinburnu, oluklu mukavva ambalaj endüstrisinde mevcut en iyi malzemelerden biridir. Sağlamdır, yüksek koruma sağlar ve mükemmel markalaşma fırsatları sunar. Oluklu mukavva koli  birçok kullanım yolu bulunabilir.

E-ticarette oluklu kutular

Oluklu mukavva koliler, bir e-ticaret markası için mükemmel bir çözümdür. Çevrimiçi bir giysi tedarikçisi, kozmetik ürünü üreticisi veya daha fazla belirlenmiş ürün, bunların tümü bir İstanbul koli yararlanabilir. Tasarımlarımıza bir göz atın ve oluklu mukavva kolilerin çeşitli tasarımlarını görün.

Pazarlama ajansları için karton kutular

Baskı varyasyonları nedeniyle, oluklu kutular bir pazarlama ajansı için harika bir araçtır.Etkileyici bir kampanya, bu tür kutuların eklenmesiyle zenginleştirilebilir. Bir etkinlik üzerinde çalışan bir yaratıcı ajans, karton kutuları eğlenceli bir araç olarak da içerebilir. Potansiyel müşterilerin dikkatini çekmenin bir yolunun yanı sıra şık bir davet olarak da kullanılabilirler. Fikirler çoktur.

Yerleşik bir çözüm olarak oluklu kutular

Uçakta çalışmak, yeni çalışanları bir şirkette karşılama fikridir. Birkaç markalı ürün içeren küçük kutular, bunu orijinal şekilde yapmanın bir yoludur.

İçine tişört, kalem, kupa ve daha pek çok eşya koyabilirsiniz. Onları herhangi bir yere göndermeniz gerekmediğinden, yaratıcılığınızı kullanın. Kolici İstoç,  özel bir tasarım oluşturun ve benzersiz bir deneyim üzerinde çalışın. Bunun gibi iyi bir başlangıç, çalışanınızla bir bağ kurmanıza yardımcı olabilir. Daha Yakına Taşı ile ilgili vaka çalışmamızda işe başlama hakkında daha fazla bilgi edinin.

Özel Kutular

Koli kullanımlarının düzinelerce başka örnekleri vardır. Kolici Avrupa Yakası, şirketin profiline bağlı olarak, özellikleri, sanayi – oluklu bir kutu uygun bir çözüm olabilir. Kolici ailesine katılmak ister misiniz? Mağazamızı ziyaret edin ve ürün yelpazesini görün.

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…