vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Kolici Sultangazi » Net Koli

Kolici Sultangazi

Kolici Sultangazi size sayısız koli seçenekleriyle müşterilerinizi memnun etmenizi sağlamak üzere kurulmuş bir firmadır. Oluklu mukavva koli asla gerçekten düşünmediğiniz şeylerden biridir, ancak her gün onu görme ihtimaliniz vardır. Etrafınıza bakmanız yeterlidir. Garaj ve dolaplar kutularla doldurulur. Boş karton kutular herhangi bir perakende mağazasında o kadar yaygındır ki, hepsini geri almak için genellikle özel bir kompaktör vardır. 

Oluklu Mukavva Koli Mucizesi

İstanbul Koli, Kartonun bu kadar popüler olmasının nedeni, birkaç benzersiz özelliğe sahip olmasıdır:

Bir oluklu mukavva levhası, mısır nişastasından yapışmış tutkalla yapıştırılmış üç sıradan Kraft kağıttan yapılmıştır. Kağıt ve tutkal nispeten ucuzdur, bu nedenle karton ucuzdur.

  • Oluklu Mukavva tamamen geri dönüştürülebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir.
  • Oluklu Mukavva yaklaşık yarı havaya sahiptir ve büyüklüğü için çok hafif yapar.
  • Bir kağıt yaprağına kıyasla, mukavva inanılmaz derecede serttir.
  • Mukavvanın bir kısmı vardır, bu yüzden kolinin içindeki şeyler için küçük bir dolgu sağlar.
  • Mukavva karton güçlüdür ve delinmelere karşı dayanıklıdır, ancak bıçakla kesmek de kolaydır.
  • Bir kutu ezildiğinde tahta gibi paramparça olmak yerine birlikte kalma eğilimindedir.
  • Mukavva Oluklu karton kutular, gücü kaybetmeden nakliye için düz katlanırlar, böylece taşımayı çok daha kolay ve daha ucuz hale getirir. Kutuları gerektiğinde bir araya getirmek de çok kolaydır.

Kolici, kartonun tek dezavantajı, sudan hoşlanmadığıdır. Karton ıslandığında, ıslak ve dağılma eğilimindedir. Bu çok büyük bir şey değil, çünkü çoğu kutulu ürünler kuru kamyonlarda, depolarda, dolaplarda ve garajlarda tutulur. Kolici İstoç, koli hizmetlernde koay ulaşılabilirliği ile ön plana çıkıyor. 

Kolici Sultangazi

İstanbul Koli, bu kadar avantajı olan ve önemli dezavantajları olmayan bir çözüm bulduğunuzda, kendi kategorisine hükmetme eğilimindedir. Bu yüzden gittiğiniz her yerde karton kutular görüyorsunuz. Kolici Avrupa Yakası, koli konusunda uzman ekibiyle sizlere destek olmak istiyor. Almak istediğiniz koliye ulaşmak için bizi arayın.  

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…