vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Kolici Şişli » Net Koli

Kolici Şişli

Kolici Şişli, Türkiye’nin uzun yıllardır koli konusunda alternatifler üreten ve uygun fiyatlı koli seçenekleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Oluklu Mukavva Koli seçeneğinden, özel boyutlu kolilere kadar her türlü koli siparişleriniz için bizi arayın.

Oluklu Mukavva Koli nasıl bu kadar yaygın hale geldi? İşte dört nedenin nedeni:

1. Oluklu Mukavva Koli üretimi kolaydır. Bir kolinin katlanmadan önce nasıl göründüğüne bakarsanız, yalnızca birkaç basit kesim ve puandan yapıldığını görürsünüz. Kolici İstoç, oluklu levhadan kesildiğinde neredeyse hiç oluklu atık üretilmez, bu da büyük ölçekli kutu üretimi için çok verimli bir tasarım olmasını sağlar.

2. Kolinin montajı kolaydır. 

3. Son derece çok yönlüdir Kullanım alanarı da oldukça fazladır. Kolici,  hemen hemen her şeyi paketleyebilir. Diğer FEFCO kutu modellerinin birçoğu garip şekilli veya belirli malzemeleri korumak ve paketlemek için tasarlanırken, RSC hemen hemen her şeye sığacak.

4. İhtiyacınız olan her şeye ölçeklendirmek kolaydır. İstanbul Koli  ayrıca ihtiyacınız olan her boyutta yapılabilecek kutu tasarımlarına da odaklanmanızı sağlar. Küçük bir pinpon topundan bir buzdolabına kadar her türlü eşyanın kolilenmesini sağlayabiliriz. İstediğiniz ölçülere göre vereceğiniz siparierinizi de karşılayabiliriz. Kolici Avrupa Yakası  sizin için neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurun ve sorularınız için bugün bizimle iletişime geçin. Sitemizi bilgisayarınızda sık kullanılanlara ekleyin.  

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…