vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Kolici Silivri » Net Koli

Kolici Silivri

Kolici Silivri, koli konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Ortaya çıkan karton parçası orijinal 3 sayfadan daha kalın olmasa da, 3 sayfa kağıt ve küçük bir tutkal bu kadar güçlü bir şey yaratabilir mi? Evet yaratabilir. Ayrıca yaratılan bu oluklu mukavva koli her sektörün rahatlıkla kullanabileceği bir üründür.  Bir çelik ışınının inşaat alanında ne kadar güçlü olduğunu düşünün. Bir kirişin bir üst plakası, bir alt plakası ve aralarında bir dizici vardır. Şimdi bir karton parçasına bakın. Sahip olduklarınız, yan yana yatan bir dizi kağıt kiriş olarak düşünülebilirsiniz. .Bir inşaatta kirişler, kartona, kirişler boyunca muazzam bir güç verir. Kartonun en güçlü olduğu yön budur.

Kuvvetli bir Taşıyıcı Koliler

Kolici, ortaya çıkan kartonun kuvveti, aşağıdakileri içeren çeşitli faktörlerle belirlenir:

  • İki astar tabakasının mukavemeti ve kalınlığı (bir karton tabakanın her iki tarafındaki düz tabakalar).
  • Oluklu mukavvanın ortadaki kuvveti ve kalınlığı (besiyeri).
  • Olmanın kalınlığı (iki astar levha arasındaki mesafe)
  • Ortamdaki ayak başına oluk sayısı.

Bir mukavva levhadan yapılmış bir kolinin gücünü ölçmenin birkaç farklı yolu vardır. Bir koli tasarımı test edilir. Ve Kolici İstoç, bir kolinin alabileceği kötüye kullanma miktarını beliren bir Koli Sertifikası alır. Bunun gibi tipik bir koli sertifikası bir kutu için brüt ağırlık sınırını ve kenar ezilme ağırlığını verir. Delme kuvveti ve eğilme kuvveti, düz bir karton levha için diğer önlemlerdir.

Karton yapımı

İstanbul Koli karton yapmak için, ağaçlarla başlarsınız. Tipik olarak yakın zamanda hasat edilmiş ağaçların bulunduğu çam ağaçları bu işlem için kulanılır. Bu ağaçlar bir parçalayıcıya gider ve talaşlar büyük bir basınçlı depoya girer. Bu tankta, cipsler Kraft işlemine tabi tutulur. Kraft işleminden sonra koliniz artık kullanıma hazır hale getirilecek tasarımın uygulanmasıyla son bulur. Kolici Avrupa Yakası, size istediğiniz boyutlar ve tarzlarda koli seçeneklerine ulaşmanızı sağlar. Tek yapmanız gereken müşteri hizmetleri ie iletişime geçip isteklerinizi beirtmek… 

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…