vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Kolici Küçükçekmece » Net Koli

Kolici Küçükçekmece

Kolici Küçükçekmece, E-ticaret sevkıyatının büyük dünyasına daha derinden bakmaya  başladığınızda, birkaç şey fark edeceksiniz: Dışarıda birçok farklı türde kutu ve koli var. Yüzlerce çeşit oluklu mukavva kutusunun var olduğunu kim bilebilirdi? Kolilerı tanımlamak için kullanılan terminolojiden bazıları yoğun ve düpedüz kafa karıştırıcıdır. Bütün bunlar ne anlama geliyor? 

Kolici Küçükçekmece

Kolici İlk olarak, karmaşık kodları veya çizelgeleri ezberlemenize gerek olmadığından emin olabilirsiniz. Sadece işinize uygun karton kutuları bulmak için yeterince anlamanız gerekir. Bu yayında, farklı tipteki oluklu mukavva koli kısa bir genel bakış yapalım, böylece doğru seçimi yapmaya hazır olun.

Flüt nedir?

Karton kutularda, oluklama, karton katmanları arasında boşluk oluşturan kemerli şekiller (oluklar) tarafından oluşturulur. Fluting, karton kutuları dayanıklı hale getirir ve içindeki her türlü içeriği korur. Oluklar farklı boyutlarda mevcuttur bir karton kutunun duvarlarının ne kadar kalın olduğunu belirten oluk yüksekliği ile ölçülür. Ve yoğunluklar bir kutunun duvarlarındaki kağıdın ne kadar yoğun olduğunu gösteren oluk gramajı ile ölçülür.

Tek cidarlı ve çift cidarlı koliler arasındaki fark nedir?

Tek cidarlı karton koliler, tek bir yiv tabakası içeren duvarlara sahiptir. Başka bir deyişle, Kolici İstoç, her koli üç katmandan oluşur – bir dış kağıt katmanı + bir tek oluk katmanı + bir dış kağıt katmanı bulunur. Kolici Avrupa Yakası,  bu kutular hafiftir ve ortalama ağırlık ve kırılganlıktaki ürünler için uygundur.  İstanbul Koli konusunda  Kolici markasının seçenekleriyle müşterilerini buluşturmaya devam ediyor. 

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…