vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Kolici Kağıthane » Net Koli

Kolici Kağıthane

Kolici Kağıthane, oluklu mukavva, yapısal olarak iki temel element kullanılarak oluşturulur: ‘astar’ veya örtü ve oluklu olan kısım olan ‘orta’ veya oluklu plakadır. Astar veya örtü kraft veya yarı kraft kağıdından yapılır ve oluklu mukavva levhanın tüm yüzey alanını kaplayan düz bir profil oluşturur. Oluklu kağıt bu düz profile tutturulmuştur. Farklı oluklu mukavva koli çeşitleri, çeşitli astar ve ortam kombinasyonlarına sahiptir.

Oluklu Mukavva Koliler Neden Dayanıklı?

Ortam normal olarak küspe veya saman kullanılarak üretilen bir kağıt türüdür; kıvamı astardan daha süngerimsi ve dalgalı bir ‘yivli’ yapıya sahiptir. Bir kez astara tutturulduktan sonra, devam ettirilen ağırlık, çok sayıda yay arasında oluklu mukavvadan dağıtıldığı için daha fazla direnç sağlayan yayların sürekli bir yapısını oluşturur. Bir kutunun yapısal tasarımı, pazarda rekabet etmenin ve ürünü tüketiciye tamamen sağlam hale getirmenin ne kadar etkili olacağını belirler.  Bu aşamada üretici kolici İstoç, ürünün ne kadar kırılgan olduğunu, ne tür bir işlemden geçirileceğini, nakliye ve depolama yöntemini ve ayrıca ürüne yardımcı olabilecek veya zarar verebilecek hava koşullarını bilmelidir.

Tüm Koli Modellerinde Kullanım ve Sağlamlık Testi Yapılmalıdır

Kolici, kolinin yapısal tasarımı kurulduktan sonra, kullanılan karton tipini ve son rötuşları etkileyen satışlarla ilgili hususlar düşünülebilir; Aynı zamanda, orijinal yapısal hususlar, maliyetler ve üretim zamanları bir yana bırakılamaz. Herhangi bir tür oluklu mukavva ile ambalajlanması veya ambalajlanması gereken her ürün, güvenli bir şekilde korunmasını, taşınmasını ve depolanmasını güvence altına alacak şekilde ambalajlanmalıdır.

Kolici Kağıthane

İstanbul Koli, Oluklu mukavva, ambalaj tasarımı için en sık kullanılan malzemelerden biridir, çünkü dört temel işlevi yerine getirir:

  • Ürünü nakliye, taşıma ve depolama sırasında oluşabilecek olası zararlardan korur.
  • Ürünü satılıncaya kadar düzgün bir şekilde korur.
  • Tüketiciye geldiği andan itibaren ürünü menşe noktasından bilgilendirir, tanıtır ve tanımlar.
  • Bu ekonomik.
  • Geri dönüştürülebilir.

Yüksek çözünürlüklü inkjet sistemlerle doğrudan baskı, oluklu mukavva için en çok önerilen yöntemdir, çünkü yüzeyin mükemmel emilimini ve kalıcılığını arttırır. Kolici Avrupa Yakası oluklu mukavva koliler konusunda uzmanaşmış bir ekiptir. Arayın, kolinizi ihtiyaçlarınıza göre beraber belireyelim.

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…