vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Kolici Güngören » Net Koli

Kolici Güngören

Kolici Güngören, şu anda, ürünlerin %80’inden fazlası kartondan oluklu mukavvaya kadar farklı tiplerde koli ile paketlenmekte veya sarılmaktadır. Karton bir kağıt türü olarak düşünülebilir ve üretim ekipmanına bağlı olarak, tek bir katmanda veya birden çok katmanda üretilebilir. Küçük kutular genellikle karton kullanılarak üretilirken, daha büyük kutular oluklu mukavvadan yapılır.

Kolici Güngören

Kolici İstoç,istenen dayanıklılık elde edilinceye kadar kraft kâğıt katmanlarının sarılmasıyla imal edilebilirken, alt kısım preslenmiş karton veya metalden yapılabilir. Üst kısım genellikle alt kısım ile aynı malzemeden yapılır. Karton ve karton arasındaki fark, ikincisinin düzgün bir kalınlık elde etmek için bir baskı makinesinden geçmesidir. Bu işlem aynı zamanda ürüne daha iyi parlaklık ve tutarlılık verir.Kolici Avrupa Yakası, koli seçimlerinizde yanınızdadır.

Koliler Sizin Stilinizi Müşterilerinize Yansıtır

Kolici, müşterinin ticari gereksinimlerini karşılayan bir ambalajın yanı sıra, kutunun stilini, karton tipini, köşeleri, kapanmasını, derz tiplerini belirleyen, kutuda yer alacak ürünün gereksinimlerini karşılayacak bir ambalaj oluşturmak için tasarlanmıştır. Her zaman olması gereken İstanbul koliboyutunu belirlerken kullanılan bir emir olduğu hatırlanmalıdır: her zaman ön, alt ve yükseklik (yani uzunluk, genişlik ve derinlik).

Kolici

Suya dayanıklılık, grese dayanıklılık, görsel görünüm vb. Gibi belirli özellikleri geliştirebilen çeşitli kaplamaların yanı sıra küçük kolilerin imalatında kullanılabilecek çok çeşitli kartonlar vardır. Bununla birlikte, seçilen karton tipi, mürekkeplerin uygun şekilde yapışması, kaliteli baskı için yeterli yüzey alanı, uygun yapıştırıcıları kabulü gerekir. Katlanırken çatlaklara, kırışıklıklara veya yırtılmalara neden olmadan montaj kolaylığı gibi temel ihtiyaçları karşılamalıdır.

Baskı Kalitesi

Baskı kalitesi, ürünlerin doğru çalışması ve okunması için çok önemlidir, çünkü düşük kalite barkodların genişliğinde değişikliklere neden olabilir. Oluklu Mukavva Koli baskı kalitesini hak eden bir üründür.

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…