vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Kolici Gaziosmanpaşa  » Net Koli

Kolici Gaziosmanpaşa 

Kolici Gaziosmanpaşa, koli konusunda sizlere çözüm ortağı olmak için kurulmuş bir firmadır. Firmamız uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet anlayışımızla koli üretimlerini siz müşterilerimize ulaştırıyoruz. Kolici, kağıdı oluşturmak için, hamur haline getirilen talaşların temiz ve amaca uygun olmasını sağlamak için uzun bir işlem söz konusudur. Başlamak için, ağaç kesilerek parçalanacak ve yontulacak bir makineden geçen tonlarca tomruk oluşturmak için odun kesilir.

Kağıt Hamuru Üretimi

Bu talaşlar daha sonra iki işlemden birine geçirilir. Mekanik kağıt hamuru veya kimyasal kağıt hamuru. Mekanik hamur haline getirme işlemi, öğütülmüş kütükleri döner bir taşa karşı hamuru yapmaya zorlayarak ahşabı tek tek selüloz liflerine indirgemek için taşlamayı içerir. Kimyasal hamur, hammaddeyi tek tek selüloz liflerine indirgemek için “pişirme” ağaç yongaları içerir. İki tür kimyasal pişirme vardır, sülfit ve sülfat, ve her ikisi de daha iyi kalitede kağıt üretmek için ligninin daha iyi ayrılması ve azalmasıyla sonuçlanır.

Koli Aşamaları Nasıldır?

Yivli karton, astarlar arasına sıkıştırılmış dalgalı tahtadır ve bir kutuya darbelerini ve darbelerden ve darbelerden korunmasını sağlar. Yivli efektli kağıt ruloları oluklu bir rulo makinesine beslenir, bu işlem 18. yüzyıldan beri uygulanmıştır ve başlangıçta gömleklere ve şapkalara kırışıklık katmak için kullanılmıştır! En son R Flütü tanıtılmıştır. Bu, B yivli panoya bir alternatiftir, performans aynıdır. Ancak İstanbul Koli,  tedarik zinciri maliyetlerini düşürmek ve kullanıcılara alan kazandırmak için kalınlığı azaltılmıştır. R Flute ayrıca M veya S flüt olarak da adlandırılır ve baskı kalitesinde% 30 iyileşme, bir palette % 30 daha fazla durum ve kamyon alanı tasarrufu nedeniyle salınan yaklaşık % 30 daha az CO2 gazı gibi faydalar içerir.

Üretim

Şimdi bir oluklu mukavva  koli oluşturmaya giden kilit unsurları oluşturduk. Tüm yapılması gereken hepsini bir arada tutmaktır. Kağıdın preslenmesini sağlamak için kağıda sıcak buhar püskürtülmüş bir oluklayıcıdan geçtikten sonra, bir başka silindir olukların bir tarafını tutkallanır. Kolici İstoç, iki kağıt daha sonra tahtaya makine tarafından yapıştırılır; karton daha sonra tahtanın düz yanlarını vermek için her bir tarafı daire testere ile kesilir. Koli üretimleri önemlidir. Kolici Avrupa Yakası bu anlamda kolinin müşteriye kolaylıkla ulaşabilmesi için bir hayli çaba sarfetmektedir.

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…