vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Kolici Eyüp » Net Koli

Kolici Eyüp

Kolici Eyüp, oluklu mukavva koli yapımında kullanılan kraft kağıt tedarikçileriyle kalite kontrolü başlar. Kraft kağıdı düzgün ve sağlam olmalıdır. Kağıt oluklayıcıdan geçtikten ve kutu boşlukları haline getirildikten sonra, bireysel boşluklar bir istifden çekilir ve test edilir. Cobb testi, astardaki ve ortamdaki nemi ölçer. Tutkal mukavemeti, patlama mukavemeti, sıkıştırma ve yüksek hassasiyetli boyutsal testler üretim sürecinin kalitesini belirler.

Kolici Eyüp

Bir çözgü testi, boşluğun düzlüğünü belirleyerek her boşluğun flekso makinelerinde rahatça hareket etmesini sağlar. Kolici İstoç, kalifiye işçileri flekso makinelerinde toplu olarak kutu boşlukları kullandıkça, bireysel kutular çekilir ve denetlenir. Kırpma, kesme ve puanlama doğru olmalıdır. Kartona zarar verilmez. Ayrıca, renkli baskıda kullanılan farklı renkli mürekkep katmanları mükemmel şekilde hizalanmalıdır.

Kolinin Geleceği

İstanbul Koli gelecek oluklu mukavva koliler, ağaçlardan ziyade geri dönüşümlü ambalajlardan üretilen kraft kağıtlar kullanılarak üretilecektir. Oluklu mukavvaların geleceğinde geri dönüşüm ve diğer çevre dostu işlemler önem kazanmaya devam edecektir. Günümüzde soya yağı ve biyolojik olarak parçalanabilen balmumu ve diğer kaplamalara dayanan mürekkepler konteyner imalatında kullanılmaya başlanmaktadır. Önde gelen paketleme şirketler Kolici Avrupa Yakası, halihazırda kullanılmış konteynırları ayırarak ve zımbalayarak taze, temiz kraft kağıdı yapan kağıt fabrikaları işletiyorlar. Kolici bu anlamda Türkiye’nin en iyisi olmak ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyor. Koli siparişleriniz için vakit kaybetmeden bizi arayın. 

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…