vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Kolici Darıca » Net Koli

Kolici Darıca

Kolici Darıca, oluklu koli sayısının, gelecek beş yıl boyunca yıllık ortalama %4’ten daha fazla artması bekleniyor ve bu rakam 2019 yılında yaklaşık 176 milyar dolar olan yaklaşık 115 milyon ton dönüştürülmüş malzemeye ulaşıyor.

Kolici Darıca

Oluklu mukavva koli, iki basit bileşenden, hava cepli kağıttan ve buğday veya mısırdan yapılan tutkaldan yapılır. Bu, oluklu kutuların çevreye zararsız olduğu ve okyanusa ulaşmaları halinde plastikten farklı olarak iki ay içinde biyolojik olarak parçalanacakları anlamına gelir. Oluklu kağıt ambalaj % 100 geri dönüştürülebilir ve lifler 25 kata kadar tekrar kullanılabilir.

Oluklu Mukavva Koli Geri Dönüştürülebilir Üründür

Sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan gelen ilave taze liflerle %88 oranında geri dönüştürülmüş içerikten oluşur. Kocaeli Koli, oluklu kağıt ambalajlar çok yönlüdür. Herhangi bir şekle veya boyuta getirilebilir – çikolata gibi hızlı hareket eden tüketim mallarını korumak için renkli kutulardan, kırılgan meyvelerin bakımı için kullanılır. İzmit Koli, Mobilya, sergi standı ve hatta konut yalıtımı dahil diğer amaçlar için de ideal bir malzemedir.

Sürdürülebilirlik ve çevresel etki

Kolici İstoç, bazı ambalaj malzemeleri çevre için problemli ve çevreye zararlı olarak nitelendirilirken, oluklu fosil bazlı ürünlere doğal biyo-bazlı ve biyobozunur bir alternatiftir. Oluklu mukavva koliler % 100 geri dönüştürülebilir olmakla birlikte, karton süresiz geri dönüştürülemez. Kartondaki lifler, kutular geri dönüştürüldüğünde her zaman kısalır. Beş ila yedi geri dönüşüm döngüsünden sonra, bu elyaflar birlikte kartona yapışmayacak kadar kısalır. Kolici İstoç, Kalan kullanılabilir fiberleri yeniden kullanmak ve bunları yeni bir ürüne dahil etmek için, yeni fiberlerin eklenmesi gerekir.

Oluklu kutular % 100 geri dönüştürülebilir olmakla birlikte, karton süresiz geri dönüştürülemez

Kolici, buna rağmen, bazı uzmanlar tek başına geri dönüşümün, ciddi miktarlarda kartonu atık akışından ve nihayetinde Türkiye atık depolama alanlarından uzak tutmak için yeterli olmayacağını söylüyor. Oluklu mukavva doğal olarak meyve ve sebzelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlarken, narin ürünler kağıdın katmanları arasında yiyecek israfını önleyen yastıklar bulunur. 

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…