vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Kolici Çayırova » Net Koli

Kolici Çayırova

Kolici Çayırova,  temel olarak mal ve malzemelerin ambalajlanmasında kullanılan endüstriyel olarak prefabrik kolileri seçiminize sunar.. Karton kutular, oluklu bir kabın yaptığı gibi oluklu bir iç tabakaya sahip değildir. Oluklu mukavva koli  bir veya iki düz astar levhadan oluşan birleştirilmiş kağıt bazlı bir malzeme olan bir karton kutu türüdür. Bugün, oluklu ambalaj, özel paketleme malzemeleri söz konusu olduğunda en çok aranan çözümlerden biridir.

Oluklu Mukavva Koli Zaman Çizelgesi

İlk ticari karton (oluklu olmayan) kutu, 1817’de New York City’de Albert Jones tarafından, “oluklu mukavvanın babası” olarak bilinen ve şişe ve cam baca fenerlerini sarmak için üretildi. Bu orijinal formda bir tarafta tek bir astar tabakasına sahip kıvrımlı kağıt bulunmaktadır. 1874 yılında, Oliver Long başka bir liner çarşaf ekledi ve geliştirmelerini patentledi .1900’lü yılların başında, ahşap sandıklar ve kutular yerini oluklu mukavva koli ile değiştirildi.

Oluklu Mukavva Koli Kullanımları

İstanbul Koli, oluklu mukavva koliler,fabrikalara, depolara ve perakende mağazalara ürünlerin paketlenmesi, depolanması ve gönderilmesi için sıklıkla kullanılır, ancak daha fazlası için de kullanılabilirler. Kolici Oluklu mukavva için diğer kullanımlar şunları içerir: 

  • Hareketli, boyama için zemin koruyucuları, 
  • Hediye paketleme, 
  • Bakkal ürünlerini sergileme, 
  • İtfaiye ve hatta çocuklarınız için uzay gemileri ve vücut zırhı.

Tek cidarlı oluklu levhalar, ağırlık dağıtmak ve depolama sırasında ürünlerin üstünü tozsuz tutmak için paletler üzerinde bir tabakalama pedi olarak kullanmak için mükemmeldir. tüm gönderi ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli normal slot kartonları ve oluklu kutuları stoklar. En son blog gönderimizde ürününüz için doğru kutuyu nasıl seçeceğinizi öğrenin.

Kolileriniz Tek Elden Hazır 

Kolici İstoç, her tür özel oluklu kutuyu dağıtır; Çeşitlerimiz, İstanbul Koli rekabetçi fiyatlarla tek elden alışveriş için en iyi seçenek haline getirir. İhtiyaçlarınız için en iyi oluklu kutuları ve ambalajları seçme konusunda yardım için yardım için bir Kolici Avrupa Yakası satış Temsilcisiyle iletişime geçin.

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…