vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Kolici Bayrampaşa » Net Koli

Kolici Bayrampaşa

Kolici Bayrampaşa, ürününüz ne kadar kırılgan olursa, taşıma sırasında zarar görmeyeceğinden emin olmak için ambalaja önem vermeniz gerektiğinin altını çizer. Ancak, kullandığınız kutunun bileşenleri ve gönderilerinizi nasıl etkilediğini de düşünmeniz şarttır. Koruyucu ambalaj sadece iç kısımda olanlarla ilgili değildir. Oluklu mukavva koli güvenilir bir şekilde güçlü olsa da, ürününüz için en iyi kutuyu kullanmıyor olabilirsiniz. Sevkıyat kutularınız, ürününüzün etrafına tam oturması sağlayacak ve kartondaki hava alanını en aza indirecek şekilde tasarlanmalıdır. Hareket etmek için daha az alan, hasar için daha az yer demektir.

Ürünlerinizde Ne Tür Koruyucu Ambalaj Gerekir?

Maalesef nakliye kutuları için “tek bedene uygun” ürün yoktur. İstanbul Koli, geniş ürün yelpazesiyle size birden fazla alternatif üretir. Ürününüzün ağırlığı ve boyutu, kolici ürünlerinizi taşımak için hangi karton stilinin ve tahta sınıfının kullanılması gerektiğini belirlemeye yardımcı olacaktır. Daha ağır ürünler, güvenli teslimatı sağlamak için çift veya üç duvar oluklu kutular gerektirebilirken, daha hafif ürünler tek duvar kartonları kullanabilir. Oluklu mukavva kartonların yeniden kullanılması ekonomik bir seçim olabilir, ancak ürün hasarları riski her tekrar kullanımda büyük ölçüde artar. Birden fazla gönderimi devam ettiren bir karton kutuya koyarak ürünün güvenliğini hızla tehlikeye atabilirsiniz. Gönderi kutularını yeniden kullanmayı seçerseniz, ürününüz müşteriye giderken zarar görmemesi için ek iç ambalaj olduğundan emin olun.

Koli Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürünlerinizi nasıl paketleyeceğiniz doğrudan nasıl hareket edeceğini ve sonuç olarak müşterinize nasıl ulaşacağını etkiler. Ürününüzün hareket etmesine izin veren ilave hava boşluğu var mı? Ürününüz kırılgansa, hasara neden olması çok fazla zaman almayacaktır. Basit bir boşluk doldurucu eklemek, ürününüzün taşıma sırasında yerinde kalmasını sağlamaya yardımcı olacaktır. Kolici Avrupa Yakası, ne gönderi yapıyor olursanız olun, paketlemenizi tekrarlayan müşteriler için bile ilk izlenim olarak düşünmeniz önemlidir.Kolici  İstoç, müşterinize giden yolculukta zorlukla hayatta kalmasına izin verme! Ürününüz koruyucu ambalajda göründüğünde, müşteri ilişkilerinizi doğru adımda başlatmanıza yardımcı olur

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…