vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Kolici Bakırköy » Net Koli

Kolici Bakırköy

Kolici Bakırköy, Avrupa sürdürülebilirlik çözümleri organizasyonu tarafından yapılan son araştırmalar, kolinin gıda israfını azaltmada en önemli bileşen olduğunu söylemektedir. Kaliteli ambalajlamanın “gıda bozulmasını önlediğini, gıda kalitesini sağladığını, raf ömrünü artırdığını ve müşterileri paketlenmiş gıdaların nasıl depolanacağı konusunda bilgilendirdiğini” iddia ediyorlar.

Bakteri Önlemede Kolinin Önemi

İstanbul Koli, gıda ambalajı söz konusu olduğunda, oluklu mukavva koli gıda güvenliğini destekler. Oluklu Mukavva kolinin bakterileri nasıl durdurduğunu gösterir. Bologna Üniversitesi’nden yapılan araştırmalar, oluklu mukavva koli ambalajların meyve ve sebzeleri diğer ambalaj türlerinden üç gün daha uzun süre taze tutmada en etkili olduğuna dair kanıtlar bulmuştur. Tazeliğin ötesinde, oluklu mukavva kolinin bakteri yayılmasını durdurmanın beklenmeyen bir etkisinin olduğu da bulunmuştur. Bakteriler ve diğer mikroorganizmalar, kabın içindeki liflerde sıkışabilir. Bu organizmalar, bir kez tuzağa düştüğünde, bakteriler suya ve besin maddelerine ulaşamaz ve yiyeceğe yayılmadan önce ölür. 

Gönül Rahatlığı ile Koli Siparişi Verebilirsiniz

Kolici İstoç, gıda güvenliğini önemseyen bir firmadır.  Artan bilimsel araştırma miktarına dayanarak, oluklu gıda perakendecileri için oluklu mukavva koliler ambalajlamada en akıllıca seçimdir. Oluklu mukavva koliler, atıkları ve bakterilerin yayılmasını azaltır, tazelik ve müşteri memnuniyetini arttırır. Kolici Avrupa Yakası, size gıda güvenliğiniz için uygun koli seçenekleri sunar. Size sadece kolici  firmasından sipariş etmek kalır. Ne duruyorsunuz, zaman kaybetmeyin siparişinizi verin, kolilerinize kavuşun, müşterilerinizin memnuniyeti bir kat daha artsın. 

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…