vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Kolici Arnavutköy » Net Koli

Kolici Arnavutköy

Kolici Arnavutköy, yeni bir iş başlattınız ve ürününüz için paketlemeye mi ihtiyacınız var? Paketleme hakkındaki bilgilerinizi tazelemek mi istiyorsunuz? Yardım etmek için buradayız. Oluklu kutular hakkında bilmeniz gereken her şeye ve hangi tipin sizin için uygun olduğuna dair genel bir bakış atmak gerekiyor. İlk önce yüksek seviyeye başlayalım. Ambalajınızı sadece bir karton kutu olarak düşünebilirsiniz, ancak karton ve oluklu mukavva koli aynı şey değildir. Kolici Avrupa Yakası, karton ağır hizmet tipi kağıt destesidir ve aslında güçlü nakliye konteynırları için kullanılmaz. Bir karton kutunun iyi bir örneği bir mısır gevreği kutusudur.

Oluklu Mukavva Koli Ne İşe Yarar?

Oluklu mukavva koli, diğer taraftan, iki ana bileşene sahip çok daha güçlü bir levhadır. Astar ve ortam. Astar, tipik olarak, tahtanın dış yüzeylerinde bulunan düz bir malzemedir. Ancak bazı daha ağır tahta kombinasyonlarının içinde de bulunabilir) ve astarlar arasında bulunabilen ortam. Ortam, gömlekler arasında kemerli bir şekil veya “yivler” yaratır ve tahtanın kuvvetine büyük katkıda bulunur. Bu kağıt tabakaları birbirine yapıştırıldıktan sonra, uzun nakliye yolculuklarını, darbeleri ve düşmeleri sürdürebilecek bir yapıya dönüştürülen bir oluklu mukavva oluştururlar. Kolici İstoç, ambalajınızı sipariş ederken, farkı bilmek önemlidir, çünkü şansınız olan ürünlerinizi alelade bir karton kutuda göndermek istemezsiniz.İstanbul Koli tüm koli siparişleriniz için sizleri bekliyor. 

Yeni Ambalajlara Başlamadan Önce Oluklu Kutuların Temellerini Öğrenin

Artık muhtemelen bir oluklu mukavva koli kutuya ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz, ne tür bir kutuya ihtiyacınız olduğunu çözmeniz gerekecek. Kolici, kutunuzu yapmanın birçok farklı faktörü var ve neden bu kadar özelleştirilebilir olmalarının sebeplerinden biri. Nakliye maliyetini düşürmek için daha hafif bir kutuya veya ek koruma sağlamak için daha kalın bir tahta sınıfından yapılmış bir kartona ihtiyacınız olsun, her ürün için doğru olan bir stil vardır.

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…