vizyon it web tasarım hairstyles jakuzi
Kolici Anadolu Yakası » Net Koli

Kolici Anadolu Yakası

Kolici Anadolu Yakası, karton ambalajlarda bir telefonla ya da maille kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir adrestir. Kağıt ve karton ambalajların hammaddesi selüloz denilen çok değerli bir malzemedir. Selüloz, özel olarak yetiştirilen bitki ve ağaçlardan elde edilmiştir. Kolay işlem, uygun kargo avantajları ve dayanıklılık, üretimde kağıt ve karton seçiminin ana nedenleridir. Farklı kalite ve miktarda karton malzemeden, sonsuz şekil ve formlu karton ambalajlar üretilebilir.

Kolici Anadolu Yakası

Karton esaslı malzemeler için hammadde kağıttır. Kağıdın karton gibi işlenmesi de çok kolaydır. Kolici İstoç da üretilen kağıt ve karton ambalajlar, en ekonomik paketleme yöntemlerinden biridir. Son zamanlarda, daha az ham madde ile daha sağlam ancak daha ince olan teknolojik ilerlemenin artmasıyla, daha hafif ve daha ucuz karton üretimi yapılabilmektedir. Kolay üretim ve ekonomik avantajlar, ambalaj endüstrisinde kağıt ve karton malzemelerin çok uygun olmasını sağlar. İstanbul Koli aramalarında kolaylıkla ulaşabileceğiniz internet adresimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Birinci Kalite Kolileriniz Her İşinizi Kolaylaştırır

Kolici, kağıt ve karton standart dayanıklılık, delinme direnci, koruma, nem ve sıvı bariyerlerinin yeterli olmadığı durumlarda; bu tür malzeme çeşitli üretim yöntemleriyle işlenmelidir. Bu gibi durumlarda, karton başka bir iç ambalaj malzemesi ile emprenye edilmiş veya lamine edilmiş olarak desteklenebilir. Yeni tasarımlar genişletilmiş karton ambalaj uygulama alanlarıdır. Oluklu mukavva koli, birbirleriyle desteklenmiş iki oluklu kâğıt tarafından üretilmekte ve çeşitli alanlarda ahşap paketlere alternatif olarak kullanılmaya başlanmıştır.

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…