istanbul temizlik şirketleri web tasarım seo vimi well hairstyles nails
Kolici Ümraniye » Net Koli

Kolici Ümraniye

Kolici Ümraniye, Oluklu mukavva koli , daha fazla kartonla takviye edilmiş bir kartondur. Özellikle, bir oluklu mukavva kutunun iki kısmı vardır: astar ve orta. Astar, kenardaki yassı kağıttır; ortam daha üç boyutlu bir dalgalı kağıt tabakasıdır. Bazen, tek yüzlü oluklu mukavvada olduğu gibi, besiyerinin açıkta kaldığı yalnızca bir tane astar plakası vardır. Tek duvarlı (veya çift duvarlı veya daha fazla) oluklu mukavvada, ortam iki tabakanın arasına gizlenerek her iki tarafta da düz yüzeyler oluşturur.

Koruma

Ortamın dalgalı, oluklu üç boyutlu olması, kompakt ve hafif bir koruma tabakası sağlar. Tek katmanlı yonga levha (mısır gevreği kutuları için kullanılanlar gibi) genellikle nakliye için kullanılmaz, çünkü neredeyse hiç koruma sağlamaz ve nakliye tehlikeli olabilir. Kolici, Bir oluklu mukavva salmastra kutusu, içinde yastıklı kağıt dolgusu ile elemanlara (ve seyahat ve nakliyenin yıpranmasına ve aşınmasına karşı) daha güçlü bir koruma sağlar. İstanbul Koli, ayrıca plastik veya ahşaptan daha iyidir, çünkü daha hafiftir, çok daha ucuz ve geri dönüşümü kolaydır. Bu nedenle oluklu mukavva çevre için daha iyidir ve cüzdan için daha iyidir.

Baskı

Ayrıca kağıt kartondan yapılan yassı astar, üzerine özel grafik basımı için daha kolay ve daha ucuz bir yüzeydir. Kolici İstoç, özel baskı işleri, dünyanın her yerine gönderilen, stoklanan, istiflenen, satılan, yeniden kullanılan, geri dönüştürülen ve geri dönüştürülen ürünler için karton kutularda yaygındır. Koruma için dalgalı iç katmanın ve yapı ve baskı için düz dış katmanın ikili işlevselliği, oluklu mukavva İstanbul koli, ürününüzü pazarlamak için pazarlama ve lojistik arasındaki ideal köprü haline getirir. İşiniz için bazı karton kutular mı düşünüyorsunuz? Kolici Anadolu Yakası Ürün ihtiyaçlarınız için doğru nakliye kutularını sipariş etmek için Özel Kutu Yapılandırıcımızı kullanın veya lütfen doğrudan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…