istanbul temizlik şirketleri web tasarım seo vimi well hairstyles nails
Kolici Tuzla » Net Koli

Kolici Tuzla

Kolici Tuzla, oluklu Mukavva Kutular, nakliye ürünleri için en çok tercih edilen ambalaj malzemeleridir. Boyutlarına, şekillerine veya ağırlıklarına bakılmaksızın çeşitli ürünlerin ambalajlanmasında kullanılırlar. Oluklu lif levhadan yapılan kutular genellikle Karton Kutular olarak bilinir. Geri dönüştürülebilirlikleri ve yeniden kullanılabilirlikleri onları en çok tercih edilen paketleme malzemeleri olarak ayırıyor. Kolici, Enerji, yakıt ve üretim maliyetlerinin günden güne arttığında uygulanabilir ve uygun maliyetli bir alternatif olduğu ortaya çıktı.

Kolici Tuzla

Oluklu Mukavva Koli, bir veya daha fazla astara yapıştırılmış oluklu bir tabakadan oluşan Oluklu Mukavvadan oluşur. Oluklar, Oluklu Kutunun kalbi gibi hareket eder ve mekanik şoklara, titreşime, sarsıntılara vb. Karşı güvenlik sağlayan paketlenmiş malzeme için bir yastık gibi çalışır. Bu nedenle, elektronik aletler, televizyon gibi kırılgan nesnelerin paketlenmesi için çok faydalıdırlar. Züccaciye, hassas mobilya parçaları ve daha fazlası. Oluklu Mukavva Kutunun diğer bazı yararları aşağıda listelenmiştir.

Oluklu Mukavva Kutuların Faydaları

Karton kutuların hafifliği, paketleme, yükleme ve boşaltma sırasında kullanımlarını ve hareketlerini kolaylaştırır. Oluklu Mukavva Kutular, sevk edilen ürünlere koruma sağlar. Sertlik ve yastıklama özelliklerinin birleşimi, taşıma ve hareket sırasında etkili olmalarını sağlar. Oluklu Mukavva Kutuları ucuz ve hazır bulundurmak için gerekli hammaddeler oldukça ekonomiktir. Paketleme ve nakliye için en uygun maliyetli çözümdür.

Net Koli

Kolici Anadolu Yakası, Lito, dijital ve serigrafi gibi baskı seçeneklerini destekleyen daha iyi baskı ve grafik özelliklerine sahiptirler. Bu nedenle, pazarlama ve marka tanıtımında etkili bir araç olarak kullanılabilirler. Şirketler, müşterileri için daha görünür hale getirmek için logolarını, ürün bilgilerini, iletişim adreslerini ve diğer promosyon detaylarını kutulara yazdırabilirler. Kolici İstoç, çok sayıda müşterinin gereksinimlerini karşılayan çeşitli şekil, boyut, tasarım ve renklerde mevcutturlar. Bu nedenle, farklı müşterilere hitap etmek için en çeşitli ambalaj çözümü olarak hizmet ederler. İstanbul Koli, Oluklu Mukavva Kutular geri dönüştürülebilen ve yeniden kullanılabilen çevre dostu ürünlerdir.

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…