istanbul temizlik şirketleri web tasarım seo vimi well hairstyles nails
Kolici Şile » Net Koli

Kolici Şile

Kolici Şile, karton ambalajın birçok farklı avantajı vardır. Karton genellikle nakliye eşyaları için bir ambalaj malzemesi olarak kullanılır. Karton kullanmanın çeşitli avantajları vardır, çünkü sevk edilen ürünleri korur, ucuzdur ve kolayca şekil değiştirir.

Öğeleri korur

Ambalaj olarak karton, gönderilen veya taşınan eşyaları korur. Oluklu mukavva koli genellikle cam parçaları, televizyonlar, bilgisayarlar ya da büyük düz yüzeyleri olan hassas mobilya parçaları gibi kırılgan parçaları yastıklamak için üst üste yerleştirilmiş çok sayıda karton parçasına sahiptir. Bir ürünün üzerine yerleştirilen daha fazla karton, atılan ürünler için daha fazla koruma ve koruma sağlar. Bu aynı zamanda ürünü ağırlaştırır ve daha fazla ambalaj atığı yaratır.

Ucuz malzeme

İstanbul Koli, karton üretimi kolaydır ve genellikle geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılır ve toptan satın alındığında fazla paraya mal olmaz. Diğer ambalaj malzemeleri plastikten, ahşaptan veya metalden yapılır, pahalı olan tüm malzemeler, kartondan daha ağırdır, bu da nakliye masraflarına katkıda bulunur.

Kolici İstoç, karton paket olarak birçok farklı şekilde sıkıca kapatılabilir. Kartonu bir arada tutmak için metal zımbaları kullanın, çünkü kalındır ve bir paket yere düşerse veya yere düşerse kolayca yırtılmaz. Kolici, karton ambalajın yüzeyi ayrıca, ambalajı kapatmak için kullanılabilen, kartonu açılıncaya kadar bir öğenin etrafında etkin bir şekilde tutan bant veya tutkallara iyi bir şekilde yapışır.

Esneklik

Kolici Anadolu Yakası, bazı karton parçaları, ambalajladıklarını korumak için inanılmaz derecede sert ve ağır olurken, diğer karton çeşitleri, malzemelerin israf edilmemesi ve paketin hacimli saklanması için eşyaların etrafına sarılabilir.

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…