istanbul temizlik şirketleri web tasarım seo vimi well hairstyles nails
Kolici Sancaktepe » Net Koli

Kolici Sancaktepe

Kolici Sancaktepe, başta olmak üzere giderek daha fazla şirket, çevresel sürdürülebilirliğin, etik, sorumlu ve başarılı bir şekilde iş yapmanın ayrılmaz bir parçası olduğunun farkındadır. Giderek daha fazla pazarda, bir ürünü uygun maliyetli yapmak yeterli değildir. Çevre dostu ürünlere olan talep hızla artmaktadır, çünkü gittikçe daha fazla tüketici geri dönüştürülebilen veya yenilenebilir kaynak malzemelerden yapılan ambalajlamayı talep etmektedir. Oluklu Mukavva Koli ambalaj, yenilenebilir malzemelerden üretilir.

Kolici Sancaktepe

İstanbul Koli, oluklu mukavva ambalajları dünyadaki en yaygın geri dönüşüm malzemeleri arasındadır. Geri dönüşümün, malzeme oluşturmak için gereken enerjiyi ve diğer kaynakları azaltan bir “dalgalanma etkisi” vardır. Bazı kartonlar% 100 geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilirken, ortalama% 70 -% 90 geri dönüştürülmüş – karton her yerde mevcut olan en “yeşil” ambalajlama çözümlerinden biridir. Oluklu ambalaj, geri dönüştürülebilirliğini daha da artıran ve çevresel ayak izini azaltan herhangi bir ağartıcı veya boya olmadan da yapılabilir. Son olarak, oluklu ambalaj malzemeleri, biyolojik olarak parçalanabildikleri için birçok malzemeden daha kolay ve sürdürülebilir bir şekilde bertaraf edilebilir.

Oluklu ambalaj tekrar kullanılabilir

Birçok oluklu mukavva kutu ve benzeri ambalajlar esnek köşelerle yapılır, böylece bir kutu geri dönüştürülmeden önce tekrar tekrar kullanılabilir. Kolici İstoç, sadece tüketiciler değil, aynı zamanda maliyet bilinci taşıyan şirketler de karton kutuları aktif olarak yeniden kullanıyorlar. Kutuları yeniden kullanmak, yeni satın alınması gereken kutu sayısını azaltarak tasarruf sağlar. Kolici, Yeniden kullanım aynı zamanda israfı ve dolayısıyla elden çıkarma maliyetlerini de azaltır.

Oluklu ambalaj, enerji verimlidir

Kolici Anadolu Yakası, Yüksek oranda geri dönüştürülmüş malzemelerden yapıldığı için, oluklu ambalajlama çözeltileri yapmak için gereken enerji miktarı azalır. Yerel olarak temin edilebilen malzemelerden (ağaç hamuru ve hava) yapıldığı için, oluklu ambalaj üretimi ile ilgili taşıma maliyetleri de azaltılır.

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…