Kolici Pendik

Kolici Pendik, oluklu kutular, oluklu mukavvadan yapılmıştır. Oluklu Kutuların yapısal özellikleri onları ideal bir paketleme çözümü haline getirmektedir. Oluklu Mukavva Koli avantajlarını ve dezavantajlarını tartışmadan önce, tasarımına aşina olunmalıdır. Oluklu mukavvanın kenarı, hava kolonu sıralarından oluşur. Bu hava sütunları paketlenmiş malzeme için yastık görevi görür ve mekanik şoklara, sarsıntılara, titreşimlere vb. Karşı güvenlik sağlar. Koli İstoç, oluklu Mukavva Kutuların başlıca avantajları ve dezavantajları şöyle sıralanabilir:

Kolici Pendik

Karton Oluklu Kutular hafiftir ve bu nedenle paketleme, yükleme ve boşaltma sırasında kullanımı çok uygundur. Oluklu Mukavva Kutuları imal etmek için gereken hammadde oldukça ucuzdur, bu da bu kutuları piyasadaki mevcut diğer alternatiflere kıyasla oldukça uygun kılmaktadır. Oluklu Mukavva Kutuları daha iyi baskı ve grafik özelliklerine sahiptir. Bu nedenle, marka bilinirliği ve tanıtımında etkili pazarlama araçları olarak kullanılabilirler Bu gerçekten akıllı bir pazarlama aracıdır.

Oluklu Mukavva Kutuların Avantajları:

Oluklu Mukavva Kutular, müşterinin özel ihtiyacına göre çeşitli şekil, boyut, tasarım ve renklerde mevcuttur. Bu gerçek bir avantajdır, çünkü ihtiyaçlar çok çeşitli olabilir ve Ambalaj Çözümü de olmalıdır. Kolici, Neredeyse herhangi bir bölgede, dünya çapında yaygın bir iş olan çok kolay erişilebilirler. En önemlisi, Oluklu Mukavva Kutuları, İstanbul Koli doğa dostu olmalarını sağlayan doğada tamamen geri dönüştürülebilir niteliktedir.

Oluklu Mukavva Kutuların Dezavantajları:

Bazı ağır parçaların paketlenmesi için Oluklu Mukavva Kutuları, mekanik gerilmelere nispeten daha az dayanıklı olmaları nedeniyle çok uygun olmayabilir. Aşırı basınç veya istifleme altında, Oluklu Mukavva Kutuları deforme olabilir. Kolici Anadolu Yakası, çok çeşitli Ambalajlama Çözümleri sunan ISO 9001-2008 Sertifikalı bir Şirkettir. Şirketin teklifleri Oluklu Kutular ve koliler ve daha birçok ambalajlama çözümünü içerir. Şirket tarafından sunulan ürünleri ve diğer tüm taleplerinizi bekliyoruz.

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…