istanbul temizlik şirketleri web tasarım seo vimi well hairstyles nails
Kolici Kartal » Net Koli

Kolici Kartal

Kolici Kartal, Oluklu mukavva koli, birçok marka ve sektör için tercih edilen ambalaj malzemesidir. Yüksek teknolojili yapısı, malzemenin çok çeşitli ağırlıklar taşıyabilmesini, neme karşı korunmasını ve sürdürülebilir ambalajlama çözümleri sunmasını sağlar. Kolici Kartal, ayrıca, oluklu mukavva yüksek derecede özelleştirilebilir ve çok uygun maliyetlidir.

Kolici Kartal

Oluklu mukavva, ‘flütleme’ olarak bilinen kemerli kağıttan yapılmıştır. Gelişmiş bilgisayar tasarım ve üretim sistemlerini kullanan oldukça yüksek teknoloji ürünü bir çözümdür. Oluklu mukavvayı birçok paketleme tasarımcısı için en iyi seçenek yapan bu tasarımdır.

Oluklu mukavva ambalaj korur

Kolici, Oluklu mukavva, uzun mesafeli taşıma, nakliye ve taşıma sırasında eşyaların güvende kalmasını sağlayarak her ürün için sağlam bir yastık sağlar. Oluklu mukavva gereken koruma miktarına bağlı olarak ebat ve kalınlıkta değişiklik yapılabilir. Ayrıca oluklu ürünler, nemi, ürünlerden uzak tutar; bu, uzun nakliye sürelerine dayanması gereken gıda ürünleri için özellikle önemlidir.

Oluklu mukavva son derece özelleştirilebilir

İstanbul Koli, Oluklu mukavva kalınlığının herhangi bir ürün için mükemmel bir uyum sağlayacak şekilde ayarlanabileceğini çoktan belirttik. Dahası, oluklu mukavva farklı kaplamalar, işlemler ve yapıştırıcılar alabilir ve hatta aleve dayanıklı hale gelebilir. Oluklu tüm boyutlarda gelir ve herhangi bir endüstri için mükemmel bir uyum sağlamak için kolayca farklı şekillerde katlanabilir. Ayrıca, yazdırma seçenekleri de geniş ölçüde özelleştirilebilir. Kolici İstoç, her türlü koli seçiminizde yanınızda…

Oluklu mukavva uygun maliyetli ve sürdürülebilir

Kolici Anadolu Yakası, oluklu mukavva kutular, mevcut en ucuz kartonlardan bazılarıdır. Kutuları imal etmek ve doldurmak için yüksek işçilik maliyetleri veya pahalı araçlar gerektirmezler. Bunun dışında, oluklu geri dönüşüm oldukça kolaydır ve kutular geri katlanabilir ve daha sonra kullanmak üzere saklanabilir.

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…