istanbul temizlik şirketleri web tasarım seo vimi well hairstyles nails
Kolici Beykoz » Net Koli

Kolici Beykoz

Kolici Beykoz, olması kolay olduğu göz önüne alındığında, oluklu mukavva koli çeşitli ağırlık ve ebatlardaki ürünlere uyacak şekilde özelleştirilebilir. Bu ambalaj hemen hemen her iş ve ürüne uygundur. Kartonun kalınlığını ayarlarken, göz önünde bulundurmanız gereken bazı terminolojiler vardır. Tek bir duvar bir düz tabaka artı bir sırt tabakası anlamına gelir ve çift duvar, iki ve benzeri anlamına gelir.

Çok Amaçlı Koliler

Kolici İstoç, kartonun son derece özelleştirilebilir olması, aynı zamanda çeşitli amaçlara hizmet edebileceği anlamına gelir. Oluklu mukavva koli oyuncak gibi ürünler taşıyabilir ve şarap şişeleri gibi daha kırılgan ürünler için bile uygundur. Aynı zamanda çok koruyucu, hijyenik ve nemi dışarıda tutabildiği için yiyecek taşımak için de uygundur. Ancak, karton sadece bir kutu şeklinde gelmiyor. Kolici, Oluklu mukavva, karton kesme, karton perakende teşhirleri ve tepsi gibi şeyler için kullanılabilir. Bu nedenle, ürün daha geniş bir işletme yelpazesi için uygundur. Kolici Beykoz koli ihtiyaçlarınızı kolaylıkla her tür ve ebatta karşılayabilir.

Pazarlama Amaçları

Bu tür paketleme aynı zamanda, her türlü tasarım veya renk kartona basılabildiğinden, işletmeyi ve ürünü pazarlamak için büyük bir fırsat yaratır. İstanbul Koli, bir işletmenin başarısını çok büyük ölçüde etkileyebilecek başka bir pazarlama şeklidir. Kolici Anadolu Yakası, çoğu ambalaj şirketi, satın aldıktan sonra kutulara bir marka logosu basmayı teklif eder.

İletişim ve Bilgi!

Hizmet ve Ürünlerimiz Adına Bilgi Almak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsin…